Seminarium informacyjne w Łodzi: ubiegaj się o Granty Wyszehradzkie

Fundusz Wyszehradzki zaprasza potencjalnych kandydatów (organizacje pozarządowe, gminy, samorządy lokalne, szkoły, uczelnie, instytucje badawcze) do wzięcia udziału w seminarium informacyjnym o godzinie  15.00 w dniu 6 grudnia 2017 r. w Sali Konferencyjnej A_120 w Art Inkubatorze w Łodzi (ul.Tymienieckiego 3) , poświęconym zbliżającemu się naborowi wniosków projektowych, który zostanie uruchomiony w styczniu 2018 r.

Projekty powinny być zorientowane wokół następujących kategorii tematycznych:

  1. Kultura i wspólna tożsamość
  2. Edukacja i budowanie potencjału
  3. Innowacje, B+R, przedsiębiorczość
  4. Wartości demokratyczne i media
  5. Polityka publiczna i partnerstwo instytucjonalne
  6. Rozwój regionalny, środowisko i turystyka
  7. Rozwój społeczny

Podczas seminarium uczestnicy zapoznają się dokładnie z obszarami zainteresowania Grantów Wyszehradzkich i dowiedzą się, jak przygotować aplikację. Zaprezentowane zostaną również przykłady projektów, a także szczegóły dotyczące procedury składania wniosków. Językiem roboczym seminarium będzie język angielski, zapewniamy jednak symultaniczne tłumaczenie na język polski.

Organizator prosi o wcześniejsze zgłoszenia – mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: +421 259 203 816.

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

captcha
Przeładuj

Polecane Serwisy

www.lodzkie.pl
www.rpo.lodzkie.pl
www.pokl.lodzkie.pl
                                                     

www.bip.lodzkie.pl
www.ngo.pl
www.pozytek.gov.pl