Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka w roku 2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji rozpoczęło procedurę podziału środków z rezerwy celowej budżetu państwa przeznaczonej na realizację Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka w roku 2017.

Celem głównym Programu jest Wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych. Zadania o charakterze profilaktyczno-prewencyjnym będą realizowane w określonych przez Program trzech celach szczegółowych: bezpieczeństwo w miejscach publicznych ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia lokalnych systemów bezpieczeństwa, przeciwdziałanie zjawiskom patologii oraz ochrona dzieci i młodzieży - edukacja dla bezpieczeństwa.

Pełna treść programu znajduje się na stronie internetowej http://razembezpieczniej.msw.gov.pl Wnioski o dofinansowanie projektów powinny być opracowane według obowiązującego wzoru, którego formularz oraz instrukcja wypełnienia znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakładkach: Bezpieczeństwo, Program „Razem bezpieczniej”, Procedury.

Propozycje projektów należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 lutego br. na adres Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Szczegółowych informacji udziela p. Izabela Sabiniewicz, tel. 042 664 14 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

captcha
Przeładuj

Polecane Serwisy

www.lodzkie.pl
www.rpo.lodzkie.pl
www.pokl.lodzkie.pl
                                                     

www.bip.lodzkie.pl
www.ngo.pl
www.pozytek.gov.pl