Konkurs ofert ZWŁ

Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił konkurs ofert na realizację Działania 1 „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę 60+”, zgodnie z ustawą o zdrowiu publicznym


Przedmiotem konkursu jest Działanie 1 „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę 60+”, które polega na zorganizowaniu 8 zajęć rekreacyjno – ruchowych z zakresu gerontoprofilkatyki ruchowej (zwanych dalej zajęciami rekreacyjno – ruchowymi), obejmujących łącznie:


-    edukację zdrowotną dotyczącą m.in.: korzyści zdrowotnych wynikających z regularnych ćwiczeń, wpływu aktywności fizycznej na zdrowie seniora, w tym na jego zdrowie psychiczne i umacnianie sprawności funkcji poznawczych.


-   część praktyczną oferującą: rozgrzewkę, ćwiczenia z zakresu gerontologii ruchowej (zawierające elementy ćwiczeń aerobowych, wzmacniających siłę mięśni i stawów, pomagających utrzymać równowagę oraz ćwiczeń rozciągających).


Zajęcia rekreacyjno – ruchowe będą zorganizowane w 4 miejscowościach województwa łódzkiego, tj. w Zgierzu, Pabianicach, Brzezinach i Tomaszowie Mazowieckim. W każdej miejscowości odbędą się po dwa zajęcia.

Celem Działania 1 jest wspieranie zdrowego psychicznie starzenia się, jak również zaangażowanie uczestników w działania prozdrowotne i zachęcenie do dbania o zdrowie.
Działanie jest skierowane do mieszkańców województwa łódzkiego w wieku 60 lat i więcej.

Termin składania ofert upływa w dniu 20.02.2017 r., godz. 16.00.

Do pobrania:

Ogłoszenie

Regulamin konkursu

Formularz oferty

Program

 

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

captcha
Przeładuj

Polecane Serwisy

www.lodzkie.pl
www.rpo.lodzkie.pl
www.pokl.lodzkie.pl
                                                     

www.bip.lodzkie.pl
www.ngo.pl
www.pozytek.gov.pl