Zaproszenie na bezpłatne warsztaty "Promocja działań organizacji"

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Centrum KLUCZ prowadzony przez Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) oraz Lokalny Ośrodek Partycypacji Społecznej w Pabianicach zapraszają organizacje pozarządowe oraz przedstawicieli grup nieformalnych z Pabianic na bezpłatny warsztat „Promocja działań organizacji”, który odbędzie się 28 kwietnia br. (piątek) w godz. 9:00-16:00 w pabianickim Hotelu Włókniarz przy ul. Kilińskiego 34.

Termin na zgłoszenia: do 24 kwietnia br., do godz. 15:00. Adres mailowy, na który należy dokonać zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W mailu prosimy o podanie następujących informacji:
1. Imię i nazwisko uczestnika warsztatu,
2. Nazwę organizacji,
3. Adres strony www i/lub profilu organizacji na FB

Liczba miejsc: 20 (w pierwszej kolejności zapisywani będą przedstawiciele organizacji działających na rzecz mieszkańców miasta Pabianic).

W programie warsztatu m.in.:

* jak skutecznie budować markę organizacji,
* Social Media w służbie konwersji (Facebook, Instagram, Twitter, blogi i narzędzia do blogowania, Youtube),
* narzędzia monitoringu działań (Brand24, Sotrender, Google Analytics, Google Trends, Google Alerts),
* Przykłady dobrych praktyk i odnoszących sukcesy organizacji.

Prowadząca:
Patrycja Kołomańska – Absolwentka historii oraz promocji sztuki Uniwersytetu Łódzkiego. Doświadczenie zdobywała w łódzkich instytucjach kultury oraz w sektorze prywatnym. Jej zainteresowania koncentrują się wokół zagadnień związanych z mediami, marketingiem i kulturą. Od 2012 r. związana z Instytutem Spraw Obywatelskich INSPRO gdzie odpowiada za działania komunikacyjne i promocyjne inicjatywy Centrum KLUCZ. W ramach prowadzonego doradztwa z marketingu i promocji z jej wsparcia skorzystało ponad 200 organizacji pozarządowych z całej Polski. Od 2016 r. członkini zespołu ds. kampanii społecznych przy Polskim Radiu.

 

Pobierz program

Pobierz zaproszenie

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

captcha
Przeładuj

Polecane Serwisy

www.lodzkie.pl
www.rpo.lodzkie.pl
www.pokl.lodzkie.pl
                                                     

www.bip.lodzkie.pl
www.ngo.pl
www.pozytek.gov.pl