konkurs ofert na realizację Działania „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę 60+”

Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił II konkurs ofert na realizację Działania 1 pn.: „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę 60+”, zgodnie z ustawą o zdrowiu publicznym.

Przedmiotem II konkursu jest Działanie 1 „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Utrzymaj równowagę 60+”, które polega na zorganizowaniu 8 zajęć rekreacyjno-ruchowych z zakresu gerontoprofilkatyki ruchowej (zwanych dalej zajęciami rekreacyjno-ruchowymi), obejmujących łącznie:

  • edukację zdrowotną dotyczącą m.in.: korzyści zdrowotnych wynikających z regularnych ćwiczeń, wpływu aktywności fizycznej na zdrowie seniora, w tym na jego zdrowie psychiczne i umacnianie sprawności funkcji poznawczych.
  • część praktyczną oferującą: rozgrzewkę, ćwiczenia z zakresu gerontologii ruchowej (zawierające elementy ćwiczeń aerobowych, wzmacniających siłę mięśni i stawów, pomagających utrzymać równowagę oraz ćwiczeń rozciągających).

Zajęcia rekreacyjno-ruchowe będą zorganizowane w 4 miejscowościach województwa łódzkiego, tj. w Zgierzu, Pabianicach, Brzezinach i Tomaszowie Mazowieckim. W każdej miejscowości odbędą się po dwa zajęcia.

Termin składania ofert upływa w dniu 4 maja 2017 roku, godz.16.00.

Szczegółowe informacje

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

captcha
Przeładuj

Polecane Serwisy

www.lodzkie.pl
www.rpo.lodzkie.pl
www.pokl.lodzkie.pl
                                                     

www.bip.lodzkie.pl
www.ngo.pl
www.pozytek.gov.pl