Konsultacje programu współpracy

Zarząd Województwa Łódzkiego kieruje projekt Programu współpracy samorządu województwa łódzkiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018 do konsultacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.


Projekt rocznego programu przygotowany został przez Referat Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi we współpracy z departamentami i jednostkami organizacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego realizującymi zadania w zakresie pożytku publicznego.


Przypominamy, że program współpracy z organizacjami pozarządowymi jest najważniejszym dokumentem regulującym współpracę sektora pozarządowego z samorządem województwa, stąd wpływ organizacji pozarządowych, jako podmiotów programu, na jego ostateczną zawartość jest niezwykle ważny.


Termin konsultacji: od 26 września 2017 roku do 11 października 2017 roku.


Forma konsultacji:
konsultacje prowadzone będą w formie pisemnej poprzez składnie wypełnionego formularza konsultacyjnego stanowiącego załącznik do niniejszego ogłoszenia:
1) drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2) drogą korespondencyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego (al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź)
3) osobiście w Biurze Podawczym Urzędu Marszałkowskiego (parter, al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź)
O zachowaniu terminu decyduje data wpływu uwag do Urzędu. Uwagi nadesłane po terminie mogą zostać pozostawione bez rozpatrzenia.


Zapraszamy do czynnego udziału w konsultacjach.


Po zakończeniu konsultacji dokument zostanie przedłożony Sejmikowi Województwa Łódzkiego.

Uchwala z programem wspolpracy

Program wspolpracy

Formularz zglaszania uwag

 

 

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

captcha
Przeładuj

Polecane Serwisy

www.lodzkie.pl
www.rpo.lodzkie.pl
www.pokl.lodzkie.pl
                                                     

www.bip.lodzkie.pl
www.ngo.pl
www.pozytek.gov.pl